Kiralama Öncesi & Sonrası

CK Crane gerçekleştirdiği tüm projelerinde, teknik uzmanlık ve bilgi birikimini ön planda tutmaktadır. Kiralama öncesi projelendirmenin yanında, kiralama sonrasındaki tüm kurulum ve teknik destek bölümlerinde de, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı esastır.

About us

Günümüzde kiralama öncesi destek kavramı kullanıcıların sonradan sorun yaşamaması açısından çok önem kazanmıştır. Yetersiz ve uygun olmayan bir ürün alımı, yanlış yönlendirme hem kiracıyı hem kiraya vereni maddi ve manevi açıdan zor duruma düşürmektedir. Bu yüzden kiralama öncesinde müşterileri anlamak bizim için kiralama kadar önemlidir. Müşteri memnuniyetinin temeli satış öncesinde atılmaktadır. Ve biz bu anlayışla müşterilerimizin yanındayız. CK Crane olarak kiralama öncesinde ürün belirleme, ürünlerin teknik özellikleri hakkında bilgilendirme, müşterilerin altyapılarını inceleme ve geleceği de öngörerek doğru ürüne yönlendirme gibi konularda partnerlerimize ve son kullanıcıya ihtiyaç duyulan her konuda destek vermekteyiz.

CK Crane olarak işiniz için proje tasarlarken kaygılanmanızı istemeyiz. İşte bu yüzden böyle kritik bir anda hacmi ve ekipman ihtiyaçlarınızı nasıl tanımlayacağınız konusunda size yardım ediyoruz. Yanlış adımlar atmanızı engellemek ve doğru tercihi yaptığınızdan emin olmanız için kiralama öncesi, planlama ve danışmanlık, destek hizmetleri sunmaktayız.