Geniş ürün yelpazesiyle
ihtiyacınıza cevap verebilecek kapasitedeki kule vinçler
ZCJJ Dünyasında.

Yenilikçi, güvenilir!

ZCJJ Kule vinçleri, yüksek güvenirlikli ve akıllıca tasarlanmış teknolojik avantajlarıyla projelerinize çözüm olmaktan gurur duyuyor. Avrupa standartlarına uygun bir şekilde gergili, gergisiz, luffing ve derrick tip kule vinçlerle üretimine devam eden ZCJJ, 20 yıllık bir geçmişe sahiptir.

About us

Misyonunun bir parçası olan üstün üretim modellerini kule vinç pazarına sunan ZCJJ, tüm ürünlerinde kule vinç operatörünün konforunu ve kullanım kolaylığını ön plandan tutmaktadır.

2002'ten bu yana şirket, akıllı tasarım, kolay montaj ve de-montaj edilebilirlik ve konfor üzerine Ar-Ge faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde arttırmıştır. ZCJJ, bünyesinde barındırdığı teknik ekibiyle Ar-ge tasarımını gerçekleştirdiği kule vinçleri, kendi fabrika sahasına kurduktan sonra ağır şartlar altında testlere tabi tutmaktadır. Gerekli standartlar çerçevesinde üretiminin yapıldığını, kaliteden ödün verilmediğini ve son üretim teknolojisini kullanıldığını garanti etmek adına, Avrupa ve Asya kalite belgelerini almaktadır.

ZCJJ, Shenyang/Çin'de kurmuş olduğu özel bir ekiple dünya çapındaki ZCJJ distribütörlerin birbirleri arasında tasarım, statik, üretim, satış, kiralama ve satış sonrası servis departmanları alanında işbirliğini koordine etmektedir. Böylece ZCJJ, dünyanın neresinde olursanız olun; ZCJJ distribütörlerinin mükemmel lojistik ağı ile adil, hızlı ve güvenilir hizmet sunacaktır. Ayrıca, bir çok hizmetin ücretsiz olarak sunulması, 7/24 teknik servis bulundurulması, müşteri memnuniyetli odaklı çalışıyor olmamız, yaptığınız yatırımın on yıllarca kullanımından sonra bile doğru bir yatırım olduğunu gösterecektir.

sample38

TC Serisi

GERGİLİ

Yüksek kaldırma kapasitesiyle orta ve büyük ölçekli projeleriniz için uygundur.

sample91

TCT Serisi

GERGİSİZ

Pratik bir şekilde montaj-demontaj edilebilen bu modeller, 6 tondan 24 tona kadar kaldırabilir.

sample35

TCL Serisi

LUFFİNG

Yüksek ve dar çalışma alanlarında güçlü kaldırma üniteleriyle pratik çözümler sunar.

sample35

TCD Serisi

DERRİCK

Bu vinçler, kule vinçleri çok yüksek yapılardan sökmek için idealdir. Çok ufak parçalara ayrılabilirler.