CK CRANE HAKKIMIZDA

Orta Asya’da vinç sektörünün lokomotifi olan ZCJJ Tower Crane adı altında üretilen kule vinçlerin Türkiye ve Orta Doğu distribütörü CK Crane, kule vinç alanında kazanmış olduğu 10 yılı aşan bilgi ve tecrübesiyle, siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. CK Crane firma sahibi Cüneyt Kılıç güvenilir, kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunarak müşteri ile yararlı ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı amaç edinmiştir. Hedefi güvenli satış ve satış sonrası servis hizmeti sunmaktır. Her geçen gün daha iyi ve daha güvenilir olmak için emin adımlarla çalışmalarına devam etmektedir. CK Crane’nin ilk amacı, ZCJJ vinçlerinin güvenirliği, kalitesi, servis erişimi, performansı ile satış ücretini dengeli bir şekilde tutmak olmuştur. Müşterilerimizin beklentilerini sağlamak, gelişen teknolojiyi eğitim ve becerilerimize ekleyerek kalite bilincimizi arttırmak, sürekli gelişerek müşterilere yüksek standartlarda hizmet sunmak; misyonumuz olmuştur. Esaslı bir şekilde başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle tamamlamayı, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile birlikte büyümeyi, iş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı firma olarak kendimize vizyon kabul ettik.

ZCJJ, bugün son üretim teknolojileriyle donatılmış olup, Orta Asya’da vinç üretim endüstrisinde liderlik konumunu elinde tutmaktadır. Yeni pazarlara ulaşmak adına; Asya, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika ihracatını sürdürmektedir. Bir taraftan Avrupa pazarına girmek isteyen ZCJJ Tower Crane, gerekli olan tüm belgeleri almaya hak kazanmıştır. Yeni nesil kule vinçlerimizle, projeniz her ne olursa olsun; çözüm bulmak için, sizin için buradayız…

Neden CK Crane?

Nihai kullanıcıya hitap eden ürün ve hizmetlerde en çağdaş ticari ve teknolojik uygulamaları izlemek, geliştirmek ve gerçekleştirmek; Türkiye ve bölgemizde bu çalışmaların etkin olarak yürütülmesi için gerekli kurumsal imkân ve kabiliyetleri hayata geçirmek.