ZCJJ Dünyası

Geniş ürün yelpazesiyle 
ihtiyacınıza cevap verebilecek kapasitedeki kule vinçler 
ZCJJ Dünyasında.

Yenilikçi, güvenilir!

ZCJJ Kule vinçleri, yüksek güvenirlikli ve akıllıca tasarlanmış teknolojik avantajlarıyla projelerinize çözüm olmaktan gurur duyuyor. Avrupa standartlarına uygun bir şekilde gergili, gergisiz, luffing ve derrick tip kule vinçlerle üretimine devam eden ZCJJ, 20 yıllık bir geçmişe sahiptir.

Misyonunun bir parçası olan üstün üretim modellerini kule vinç pazarına sunan ZCJJ, tüm ürünlerinde kule vinç operatörünün konforunu ve kullanım kolaylığını ön plandan tutmaktadır.

2002’ten bu yana şirket, akıllı tasarım, kolay montaj ve de-montaj edilebilirlik ve konfor üzerine Ar-Ge faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde arttırmıştır. ZCJJ, bünyesinde barındırdığı teknik ekibiyle Ar-ge tasarımını gerçekleştirdiği kule vinçleri, kendi fabrika sahasına kurduktan sonra ağır şartlar altında testlere tabi tutmaktadır. Gerekli standartlar çerçevesinde üretiminin yapıldığını, kaliteden ödün verilmediğini ve son üretim teknolojisini kullanıldığını garanti etmek adına, Avrupa ve Asya kalite belgelerini almaktadır.

ZCJJ, Shenyang/Çin’de kurmuş olduğu özel bir ekiple dünya çapındaki ZCJJ distribütörlerin birbirleri arasında tasarım, statik, üretim, satış, kiralama ve satış sonrası servis departmanları alanında işbirliğini koordine etmektedir. Böylece ZCJJ, dünyanın neresinde olursanız olun; ZCJJ distribütörlerinin mükemmel lojistik ağı ile adil, hızlı ve güvenilir hizmet sunacaktır. Ayrıca, bir çok hizmetin ücretsiz olarak sunulması, 7/24 teknik servis bulundurulması, müşteri memnuniyetli odaklı çalışıyor olmamız, yaptığınız yatırımın on yıllarca kullanımından sonra bile doğru bir yatırım olduğunu gösterecektir.